Člny s výbornými jazdnými
 vlastnosťami s veľkou nosnosťou,
 pre bezpečnú a bezproblémovú jazdu.

minn kota


Závesné elektromotory Minn Kota sú najpoužívanejšie elektromotory pre rybárske a rekreačné člny. Značka Minn Kota je už dlhú dobu svetovým lídrom vo výrobe lodných elektromotorov. Mnohoročné skúsenosti firmy sú zárukou kvality a optimálnych technických parametrov.

Neustále vykonávanie skúšobných testov počas výroby, zavádzanie moderných technológii, používanie kvalitných materiálov a prísna kontrola akosti umožnuje produkciu spoľahlivých, tichých, úsporných a výkonných motorov.

Pokročilé technológie výroby a využívanie recyklovateľných surovín, úspora energie a absencia exhalacácií pri prevádzke majú veľmi priaznivý vplyv na čistotu životného prostredia.


Elektromotory Minn Kota Endura sú známe predovšetkým svojou dlhou životnosťou, efektivitou a spoľahlivosťou. V roku 2012 bola predstavená nová rada Endura C2 s ukazovateľom stavu batérie. Teleskopická riadiaca páka vám umožní praktické a pohodlné ovládanie člnu. Kompozitovaná noha je až 3x viac odolnejšia ako noha vyrobená z kovu. Pri náraze na prekážku na dne sa ohne a následne sa vráti do pôvodného stavu. Neni trvale doformovateľná a nokoroduje. Konzola pre pripevnenie motoru k člnu je spoľahlivejšia ako konvenčné riešenia. Kompozitný materiál, z ktorého je konzola vyrobená, je odolný proti namáhaniu a proti deformáciam spôsobených teplom.

Elektromotory Minn Kota Traxxis - to je nový spôsob ovládania člnu. S digitálnym maximizérom pre optimálne využite energie (len u modelov typu V). Digitálny maximizér umožnuje až päťnásobné predĺžiť dobu chodu motora na jedno nabitie batérie. Presne kontroluje spotrebu elektrickej energie pri rôznych rýchlostia, čo umožňuje zabrániť jej strate a ďalej zachovať výkon akumulátora. Komfortný mechanizmus regulácie sklonu riadiacej páky až o 20°. Môžete loviť a zároveň riadiť čln ako v stoji, tak v sede. Rukoveď ide naviac vysunúť až o 53cm.

Elektromotory Minn Kota Terrova sú ideálne pre otvorenú vodu i do nepriaznivých podmienok. S digitálnym maximizérom pre optimálne využitie energie a s funkciami Autopilot a i-Pilot. Autopilot je samočinný navigačný riadiací systém patentovaný firmou Minn Kota. Ľahko zvláda úpravy smeru tak, aby sa čln pohyboval v stanovenom kurze bez ohľadu na vietor alebo vlny. Autopilot môže byť tiež využívaný na udržovanie polohy člnu na zvolenom mieste. Autopilot bude kompenzovať pôsobenie prúdu, vetra či vĺn. Grafický ukazovateľ stavu batérie vám po stlačení tlačítka graficky znázorní stav nabitia pohonnej batérie.

Elektromotory Minn Kota Power Drive sú určené k montáži na prieď lodi, pre plavidlá využívajúce spaľovací motor, ktorý je však pre rybolov nevhodný. Pre lode do výtlaku 1000kg a dĺžky do 6,5m. Digitálny maximizér optimálizuje využitie energie a s funkciou Autopilot a i-Pilot. i-Pilot je systém, ktorý osloboďuje od starostí s riadením lode a umožnuje plné sústredenie na rybolov. Využíva technológiu GPS k ovládaniu lodi a k vyhľadávaniu prednastavených pozícii na vodnej hladine. Systém eliminuje pôsobenie vetra alebo prúdu s spresnosťou na 1,5m.


Minn Kota Endura C2 30 Endura C2 34 Endura C2 40 Endura C2 55
max. ťah 13,5kp 15,5kp 18kp 25kp
napätie 12V 12V 12V 12V
počet rýchlostí 5/3 5/3 5/3 5/3
Minn Kota Traxxis 45 SC Traxxis 45 V Traxxis 55 SC Traxxis 55 V
max. ťah 20,5kp 20,5kp 25kp 25kp
napätie 12V 12V 12V 12V
počet rýchlostí 5/3 plynule 5/3 plynule
Minn Kota Terrova 55 Terrova 80 Power Drive
55 PD V2
Vantage 80
max. ťah 25kp 36kp 25kp 36kp
napätie 12V 24V 12V 24V
počet rýchlostí plynule plynule plynule plynule

Otváracie hodiny

pondelok - piatok:
08:00 - 16:00

sobota - nedeľa:
zatvorené

Kontakt

E-mail:
lode@marine.sk

Telefón:
+421 903 552 492

Udiča 488, 018 01 Udiča
okres Považská Bystrica
Slovenská republika

© 2020 marineSK | všetky práva vyhradené | tvorba web stránok INCUBEMEDIA