Člny s výbornými jazdnými
 vlastnosťami s veľkou nosnosťou,
 pre bezpečnú a bezproblémovú jazdu.

Marine Y, Marine H, Marine HD


Pracovné člny Marine ponúkajú množstvo výhod ako stabilitu, odolnost proti prerazeniu a oderu, ovládateľnosť pri vysokých rýchlostiach, priestornosť a veľkú nosnosť. Sú navrhnuté predovšetkým pre hasické záchranné zbory, políciu, profesionálnych potápačov, potápačské školy, profesionálnych rybárov, pracovníkov správy tokov, povodí a podobne.

Môžu byť vybavené širokou škálou príslušenstva, pripraveného špeciálne pre profesionálnych užívateľov. Z týchto všetkých dôvodov sú člny Marine Y, H, a HD veľmi obľúbené ako pracovné člny.

Hlboké a široké trupy typu "V" majú jedinečne navrhnutý tvar pre veľmi kľudnú, rýchlu a stabilnú jazdu aj po zvlnenej vodnej hladine. Vysoké body a plochá záď tiež pridávajú jazdným vlastnostiam stabilitu a bezpečnosť. Niežšie lavičky zaručujú nižšie ťažisko člnu a tým väčšiu stabilitu a bezpečnosť cestujúcich na palube.

Použitie výkonného motoru zabezpečí rýchlosť a dynamiku. Špeciálna výbava na prianie zákazníka zaručí ideálne vlastnosti a hodnotu pre daný druh použitia.

Marine 17HD je člny s trupom rady 17F, ktorý je zosilený a vystužený. Celé dno je vyplnené polystyrénom, co ho činí nepotopiteľným a podstatne zvyšuje nosnosť. Čln má veľa odkladacieho priestoru, predné uzamikateľne veko. Podlaha a predná paluba je z protišmykového a "lipinového" hliníkového plechu. Veľká vyťaženosť, priestornosť, výborné jazdné vlastnosti, možnosť použitia silného závesného motora, odolnosť a trvanlivosť sú výhody pracovného člnu Marine 17HD.


Hliníkove pracovné člny Marine sú robustné, rýchle, pohodlné a prakticky vybavené. Jazdné vlastnosti tvoria špičku vo svojej kategórii. Sú vytvorené z vysoko kvalitného a korózii odolného hliníku, ktorý sa používa pri stavbe lietadiel. Majú atraktívny design, sú nepotopiteľné, bezúdržbové odolné s dlhou životnosťou.Štandardná výbava pre člny 16Y a 17H: šedá vnútorná farba, modrá vonkajšia faba, 3 alebo 4 lavice, úchyty a viazacie oká, úložný priestor pre batériu, vypúštací otvor s uzáverom.

Štandardná výbava pre člny 17HD: šedá vnútorná farba, modrá vonkajšia faba, 2 lavice, vystužená konštrukcia, vypenení zvýšená nosnosť na 12 osôb, predná plošina, protišmyková hliníková podlaha, protišmykové zakrytie priede s úložným priestorom, odkladacie skrinky, úchyty a viazacie oká, vypúštací otvor s uzáverom.

MARINE 16Y Rescue 17H Police 17HD
rozmery 4,90 x 1,90m 5,00 x 2,10m 5,00 x 1,92m
hmotnosť 136 kg 170 kg 240 kg
max. osôb 6 7 12
nosnosť 640 750 1175
max. motor 50 HP 60 HP 60 HP
dĺžka nohy L L L

Otváracie hodiny

pondelok - piatok:
08:00 - 16:00

sobota - nedeľa:
zatvorené

Kontakt

E-mail:
lode@marine.sk

Telefón:
+421 903 552 492

Udiča 488, 018 01 Udiča
okres Považská Bystrica
Slovenská republika

© 2020 marineSK | všetky práva vyhradené | tvorba web stránok INCUBEMEDIA